2017 Banyo Küvet Tasarımları

2017 Banyo Tasarımları,2017 Küvet Tasarımları,2017 Küvet Modelleri,2017 Banyo modelleri,2017 Küvet Fiyatları

Banyolar evimizin dekorasyon sırasına göre bakılacak olursa son sıralarda yer almaktadır. Ancak aslında olması gereken bu değildir. Banyolarımız hijyen bakımından çok fazla detaya sahip olmamalıdır. Temizlik konusunda bizlere kolaylık sağladığı gibi rahatlık ve ferahlıkta sağlamalıdır. 2017 yılında kaçırmak istemeyeceğiniz yeni banyo tasarım modellerini sizler için derledik.

Heritage banyo Tasarımı

Dönemin aksesuarlarından esinlenerek yapılmış cazibeli dokunuşların kullanılması nedeniyle bu banyo tasarımı iyi bir trend yakalamışa benzemektedir. Banyonuza sınırsız zerafet verebilmektedir. Bu tasarım Downton Manastırı gibi televizyon dizileri sayesinde büyük bir canlanma yaşamıştır.

Bir Dönem Seçin

Vintage tarzı banyoların popülaritesi azaldığından, Victoria ve Edward tarzı armatürleri ce bağlantı parçaları söz konusu olduğunundan bir çok seçenek bulunmaktadır. Yakın geçmiş geometrik trend, Art Deco tarzı tasarımlarda artışa neden oldular.

Modern

Modaya uygun yeni dokunuşlar ekleyin. Örnek olarak 2017 modası olan otantik ürünlerin görünümlerini sevebilirsiniz. Yeni dokunuşlar eklerken dikkatli olmanız gerekmektedir çünkü kimse Victoria sıhhi tesisatının bir parçasını atmak zorunda kalmak istemez. Tam da bu nedenden dolayı birkaç modern lüks yatırımı yapmaya değer. Çok iyi görüntü sağlarsanız duş kabinleri veya küvetler ekonomik yıkamalara sahip lo`lar, seramikler ve musluklar birbirlerine kolaylıkla kombine edilebilir. Tüm bunları yaparken banyonuzu kime emanet ettiğinize dikkat edin. Geleneksel yöntemleri kullanan ustalar banyonuzu yerle bir edebilmektedir. Kullanılan yenileme malzemelerinin teknolojik olmasını sağlayın.

Orijinal parçaları seçin

Küçük bir restorasyon çalışması yapmayı düşünüyorsanız, Küvetler, lavabolar ve seramikler için restorasyon uzmanlarını gezebilirsiniz. Burada bahsettiğimiz olay sizlerin yeni bir küvet veya lavabo almanız değildir. Restorasyon uzmanlarının sağladığı ustalar eskimiş küvet ve lavabolarınızı elden geçirerek yeni gibi görünmesini sağlamaktadır. Tercihen yeni bir model de satın alabilirsiniz. Yeni satın aldığınız ürünleri banyonuza uygun olup olmadığını öğrenmek için sıhhi tesisatçıya mutlaka kontrol ettiriniz.

Görünüşü tamamlayın

Yenileme parçalarınızı seçtikten sonra duvarlara ve döşeme üzerine odaklanmanızın zamanı geldi. Benzersiz olması için, miras boyaları renkleri ve kopya karoları değiştirmek iyi bir başlangıç olacaktır. Yumuşak yeşillikler ve bluzlar veya gri gibi modern bir nötr sopa şu anda popülerdir. Zeminde geometrik bir desende döşenmiş kare şeklinde siyah-beyaz seramikler bir Art Deco hissi verecektir. Bu nedenden dolayı metalik fayanslar keskin kenarlı olmaları fark etmez Victoria dönemi ve Edward tarzı banyo modelleri için mükemmel olacaktır.

Banyoda Narin görüntü

Hafif soluk mavi görüntüsü, Shaker tarzı mobilyalar hem rahat hemde davetkar olan dönemin tarzında bir banyo yaratmaktadır.

2017 Banyo Küvet Tasarımları

Nereden Satın alınabilir ? Fiyatı nedir ?

Yurtdışında temin edeceğiniz bir çok yer olduğu gibi ülkemizde de dekoratif olarak takım haline olmasa da parça parça satın alabilirsiniz. Örnek olarak verecek olursak Godmorgon lavobo dolabı ikea mağazalarındaki fiyatı 310 ₺. Yine ikea mağazasında Godmorgon duvar dolabının fiyatı 169 ₺.

One thought on “2017 Banyo Küvet Tasarımları

  1. Ballı Soprano dedi ki:

    Sayfanıza baktıkça, yazıları okudukça insanın içi açılıyor. Evi yeniden dekore edesi geliyor 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

Free WordPress Themes