2017 İç Mekan Merdiven Tasarımları

2017 yılının başlarındayız ve bir çok iç mekan tasarımları piyasaya merhaba dedi. Bu tasarımlar arasında Villa, Tripleks ve dubleks evler için uygun 2017 modası iç mekan merdiven tasarımlarını sizler için değerlendirdik.

Bir önceki yılda iç mekan merdiven tasarımları genel olarak cam merdiven şeklindeydi. Bazı modeller doğrudan duvara monte edilerek korkuluksuz şekilde kullanıma bırakılıyordu. Diğer tercih edilen merdiven uygulaması ise Ferforje`dir. Çok çeşitli Ferforje uygulaması ile inanılmaz şık merdiven görüntüsüne sahip olabilirsiniz.

Biz gelelim 2017 yılında iç mekan merdiven tasarımlarında bizler için neler sunulduğuna. 2016 yılının modası Ferforje çılgınlığı aynen devam ediyor bunu söylemek isterim öncelikle. Bu moda henüz geçmiş değil. Bir çok eve tarihi bir görüntü sağladığı düşünüldüğünden yeni tasarımda bu modellerden sıkça kullanıldığını söylemeliyim.

Barfield Merdiven: Bu tasarımda, Merdiven zemini olarak koyu kalın ahşap, korkuluklarda Cam ve alüminyum kullanılmaktadır. 1950 yıllarının modasının 2017 yılında yeniden canlandırılması gibi görünen bu model, Metalleri, Camı ve Ahşap unsurların arasındaki oyunun armonik bir ritmidir. İç mekanlarda serbestçe akan organik çerçeve ile harmanlamak için görsel bir tutarlılık sağlamaktadır. Benzersiz gelişmişmiş mimarinin tasarım için hızlı bir eğilim gösterdiği alandır ve uzun yıllar devam edeceğe benziyor.

2017 İç Mekan Merdiven Tasarımları

 

 

Klasik Fuaye Merdiven Tasarımı: Beyaz renkli duvar panelleri, yeni moda ceviz parke zemin kullanımı ile dikkat çekiyor. Dinlenme odaları veya çay kahve içtiğiniz teras odasına çıkış merdivenleri olarak kullanılmaya başlanan bu modelin korkuluklarında da ceviz ağacından oluşan ahşap kullanılmış. Merdiven basamaklarının üzerinde kullanılan halı ise zeminde siyah desende ise geometrik şekiller tercih edilmiş. Ayrıca korkuluk parmaklıkları da oval ve beyaz renkte tercih edilmiş.

2017 İç Mekan Merdiven Tasarımları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

Free WordPress Themes