İstikbal Salon Takımı Modelleri

Ev hanımları ev dekorasyonlarında salon ve oturma odalarına çok önem verir. Evlerinin bu köşelerinde her şeyin kusursuz olmalarını ister ve bunun için çabalarlar. Zarif tasarımlarıyla ve eşyaya olan ince dokunuşlarıyla ev hanımlarının bu arzusunu yerine getiren İstikbal, her zamanki gibi bu yıl da zirvede. Evlerin tüm odalarında farkını gösteren bu marka, salon takımlarında da her zaman olduğu gibi başarılı.

İstikbal Salon Takımları Ne İçerir ve Kullanışlı mıdır?

İstikbal koltuk takımları evinizin olağanüstü görünmesine olanak tanıyacak şık ve zarif işlemeleri olan koltuk takımları içerir. İki tekli bir üçlü tercihe bağlı olarak (isterseniz üçlü de alabilirsiniz) bir ikili koltuk içerir. Aynı zamanda yine tercihe bağlı olarak bir ve iki adet olarak iki seçeneği olmak üzere berjer içerir. İsteğe bağlı olarak aynı takımın yemek odasıyla da kombinlenebilir. Bazı koltuk takımı modellerinin yatak odası ve çocuk odası kombinleri de vardır. Evinize eşsiz bir hava katacak olan bu salon takımlarının her bütçeye uyabilecek fiyatları ve uygun taksit koşulları bulunur.

Diğer salon takımlarından duruşuyla ve tarzıyla her zaman bir adım önde olan İstikbal salon takımı modelleri sağlamlığıyla ve kolay temizliğiyle titiz hanımların bir numaralı tercihidir.

İstikbal Salon Takımlarına Örnekler

Romance Salon Takımı:

Romance Salon Takımı

Her detayıyla göze çarpan ve çok asil bir duruşa sahip olan bu takım temizliği açısından da rahattır. Yerden yüksek ayakları sayesinde kolay temizlenebilir ve kaldırılma gereği duyulmaz. Yumuşak ve kadife kumaşa sahip olan bu takım evinizde muhteşem hissetmenizi sağlayacak takımlardan biridir.

Zenit Salon Takımı:

Zenit Salon Takımı

İstikbal’in en çok satan ürünlerinden olan bu takım, evinizi bir hayli zarif gösterecek! Bu takımda ürünü özel olarak tasarlanmış sırt minderleri ve kare kırlentler bulunur. Turkuaz ve krem renk seçenekleri bulunan bu takımın ayakları yüksek olduğundan temizliği kolaydır. Kol kısımlarındaki deri tasarımı takıma ayrı bir hava katmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

Free WordPress Themes