Kapı Girişi Dekorasyonu,Antre dekorasyonu nasıl olmalı,ev koridor dekorasyonu,küçük antre dekorasyonu,şık ev girişleri .. vs.. Evinize adımınızı attığınız ilk alanı nasıl tarif ettiğiniz tamamen size kalmış. Bizim ilgilendiğimiz nasıl dekorasyon yaparım kısmıdır. Nasıl Dekorasyon yaparım sorusunun cevabı aslında sizde saklıdır. İnsanları istedikleri kadar bu böyle olmaz bu renk buna uymaz bu sehpa buraya olmamış gibi cümleler kuradursun sonuç olarak sizin eviniz ve sizin zevkiniz. Bizim size aktaracaklarımız ise tamamen esinlenmeniz ve fikir sahibi olabilmenize yardımcı olmaya çalışmaktır.

 

Unutmadan bir konu daha belirteyim bazı arkadaşlarımız onun bunun reklamını yaptığımızı düşünmesinler sonuç olarak dekorasyon tavsiye ediyoruz doğal olarak dekoratif ürünlerde tavsiye edeceğiz. Neticesinde İkea vs.. gibi hangi mağazada bulabileceğinizi de anlatmak durumundayız. 1 ayda Çin’den gelmesini beklemek isteyenlere de tavsiyelerimiz olacaktır. neyse… Fazla sözü uzatmadan hemen tavsiyelerime başlamak istiyorum.

 

Kapı Girişi Dekorasyonu için ilk tavsiyemiz Aydınlatma olacak. Kapı girişinde muhtemelen cam olmayacak istisnalar dışında aydınlatma bir ihtiyaçta olabilir. Kapı girişiniz aydınlık olsa dahi modern bir avize veya spot ışıklar evinize adımınızı attığınız anda şık bir görüntü oluşturacaktır.

Kapı Girişi Dekorasyonu

 

Asıl konuya dönecek olursak kapı girişi dekorasyonu için olmazsa olmazı çekmeceli raf ünitesi. 

Kapı Girişi Dekorasyonu

Elvarlı Serisi Çekmeceli raf ünitesi İkea mağazalarında 1.178 ₺ fiyatı ile satışa sunulmuştur.  Ürün yan ünitesinde malzeme olarak alüminyum ve polyester tozu kullanılmış. Ana malzemesi olarak Çelik kullanılmış buna ek olarak paslanmayı önleyen fosfat kaplama kullanılmış.

Unutulmamalıdır ki bu mobilya duvara sabitlenmelidir ve montaj işlemleri için 2 kişi gerekmektedir.

 

Kullanışı; 80 cm olan ayakkabı rafı 3 veya 4 çift ayakkabı alabilmektedir. 40 cm boyutundaki çekmecesi ise katlanmış vaziyette 5 pantolon veya 8 tişört alabilme kapasitesindedir.

Boyut :

Genişlik: 124.8 cm

Derinlik: 40.0 cm

Yükseklik: 126 cm

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

Free WordPress Themes