Güneş ışığını evinize getirin!
Sarı ve turuncu güneşi temsil eden renklerdir. Yaz ruhunu en çok yansıtan dekorlar da sarı ve turuncu renklerden çok kullanın. Elbette, her yaz başladığında evimizin rengini baştan başa değiştiremeyiz. Fakat yazlık ev dekorasyonu sarı veya turuncu koltuk kaplamaları, aksesuar, duvar resimleri, perdeler gibi ek ögelerle evimizi yaz sezonunun sıcaklığına kavuşturabiliriz.

Yazlık ev Dekorasyonu

Salıncak keyfi!
Yaz gelince akla gelen ilk şeylerden biri de salıncak. Hem serinlemek hem eğlenmek için daha eğlenceli ne olabilir ki ? Yazın tadını çıkarmak için evinize mutlaka bir salıncak almalısınız. İç mekanlar için hazırlanan modern hali var ve misafir odasında televizyon izlerken ya da kitap okurken yavaş yavaş sallanmanın tadını çıkarın.

Yazı hatırlatan aksesuarlar
Size sıcak iklimlerin ve yaz sezonunun olumlu etkilerini hissettirmek için küçük salon yazlık ev dekorasyonu aksesuarları her zaman işe yarıyor. Deniz balıkkulağı, yazı andıran resimler, güzel kaktüs bitkileri ve yaz temalı rengarenk, sıcak biblolar evinizin havasını da değiştirecek. Yazlık ev dekorasyonu için ayrıca, kendi tatil fotoğraflarınızı çerçeveli bir şekilde duvarlara asmak da hem güzel anıları canlandıracak, hem de evinize yaz ruhu getiren yazlık ev dekorasyonu şık dekoratif seçeneklerden biri olacaktır.

Yatak örtüsü ve Perdesi
Yaz mevsiminin elbette kendine özgü olumsuz tarafları da var. Bu olumsuzlukların en büyüğü de sivrisinekler. İnsanlara uykuyu haram eden sinek vızıltıları ve sokması özellikle deniz kıyısına yakın yerlerde çok sinir bozucu durumlar yaratabilir. Dolayısıyla tüller, örtüler ve yatak perdeleri de yaz aylarında yatak odamızın en önemli bölümlerinden biri olur. Yatarken bizi sineklerden koruyan bu aksesuarlar aynı zamanda yazlık ev dekorasyonu için şık ve estetik bir görünüm yaratmaktadır.

Balkonları Yaz için hazır hale getirin
Baharın gelmesiyle evlerimizde sürekli kullanılan yaşam alanlarından biride balkonlardır. Yazın balkon birçok insan için evlerinin merkezi haline gelmektedir. Geniş bir balkona sahipseniz, mangalınızı, Yazlık ev Mobilya Dekorasyonu için bulunan yemek masanızı hazır halde tutmalısınız. Çünkü misafirlerinize lezzetli mangal ziyafeti vermek için çok az kaldı. Eğer eviniz küçük ve dar bir balkona sahipse, Yazlık ev Mobilya Dekorasyonu için onu da eğlenceli bir alana dönüştürmek için az yer tutan masa ve sandalyeler, renkli aksesuarlar yetecektir.

Serinletici Aksesuarlar
Yazın bunaltıcı sıcak günlerinde en çok ihtiyaç duyacağımız eşyalar vantilatör, klima gibi serinletici cihazlar olacaktır. Yazlık ev Mobilya Dekorasyonu için bu tarz serinleştiricilerin de en şık ve dekoratif olanını tercih etmelisiniz. Yazlık ev Mobilya Dekorasyonu için serinleme cihazı olarak tavan vantilatörünü tercih edebilirsiniz. Modern tavan vantilatörleri çok rahat bir şekilde takıla bilmektedir. Rahat ve Yer kaplamayan eşyalardan biridir. Klimanın alerjik veya doğal olmayan havasından şikayetçiyseniz veya misafir odanızda dekorasyonu bozan vantilatör istemiyorsanız, şimdiden tavan vantilatörlerini seçmeye başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website

Free WordPress Themes